خانه / فایلهای تصویری / قانون زندگی با مهتاب علیمرادی

قانون زندگی با مهتاب علیمرادی

در ادامه مباحث پیشرفت فردی روی بی‌حوصلگی کار کردیم که اونایی که حوصله ندارند و در این روزها با این جو فرابی که فعلاً وجود داره، انگیزه ندارند برای کار کردن، من یکسری راهکارهای فوری و مهم را معرفی کردم.

در خصوص ارتقاء سطح زندگی که چگونه ما سطح زندگی‌ مونو بالا ببریم، یکسری استانداردها رو که مهم هست توی زندگی اونا رو هم توضیح دادم و در موردشون صحبت کردیم.

در ادامه این مباحث پیشرفت فردی حالا می‌خواهم وارد یکسری قانون بشم، ما یکسری قانون داریم توی زندگی که باید اونا رو رعایت کنیم. این قوانین همه جا و در هر موقعیتی وجود دارند، مثلاً الان تو می‌خوای بری مدرسه، در مدرسه یکسری قوانین می‌زارن که تو باید این قوانین را رعایت کنی. هر جای دیگه هم که تو بخواهی بری این قوانین هست.

حالا اگه تو قانون شکنی کنی،‌دودش تو چشم خودت میره و اینکه در این حالت نمی‌تونی پیشرفت کنی. توی زندگی ما یکسری قانون داریم، این قوانین رو من برات فهرست وار می‌گم که این قوانین رو اگه می‌خوای واقعاً توی زندگیت پیشرفت کنی حداقلش اینه که رعایتش کنی!

اولین قانون تصویر ذهنی می‌باشد و این تصویر ذهنی یعنی اینکه تو بیای شخصیت رو، شغلتو، همسرت رو و … شفاف ببینی و بتونی یک تصویر واقعی از اونا داشته باشی. اونوقت که ….

قانون زندگی با مهتاب علیمرادی – روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی – مدیر مسئول انتشارات آوای موفقیت – نویسنده خودسازی و موفقیت – پیش به سوی زندگی بهتر

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی
روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی
مدیر مسئول و نویسنده خودسازی
پیش به‌سوی زندگی بهتر

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)
www.AMBook.ir
telegram.me/AMBook
instagram.com/Mahtab.Alimoradii

دانلود فایل تصویری:

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی مهتاب علیمرادی

مهتاب علیمرادی
مهتاب علیمرادی، کارشناس ارشد روانشناسی، روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی. مدیر مسئول انتشارات آوای موفقیت با مجوز 10815. نویسنده خودسازی و موفقیت. مشاوره حضوری و غیرحضوری. شماره تماس: 66419061

همچنین ببینید

ماموریت زندگی – مهتاب علیمرادی

امروز اومدیم با مبحث ماموریت زندگی. ما همه‌مون وقتی به این دنیا میایم یک ماموریتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر تمایل دارید از آخرین مقالات، فایلهای صوتی و تصویری سرکار خانم مهتاب علیمرادی با اطلاع شوید،‌ کافیست اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

عضویت 
شماره همراه جهت اطلاع‌رسانی توسط سامانه پیامکی می‌باشد.
close-link