خانه / فایلهای تصویری / بی‌حوصلگی

بی‌حوصلگی

در ادامه مباحث پیشرفت فردی، جلسه قبل رسیدیم به این که ما بیایم سطح استاندارد زندگیمونو بالا ببریم. یک سری آیتم‌ها رو گفتیم که اجراش کنیم، کلاً استاندارد زندگیمون بالاتر می‌ببره. بعد از فیلم آخری که با هم داشتیم، خیلی‌ها گفتند که ما اصلاً حال و حوصله نداریم، انگیزه نداریم که بخوایم کار کنیم.

خب اگه که ما انگیزه نداشته باشیم، تکلیف چیه؟ همانجا باید متوقف بشیم . اصلاً دیگه جلو نریم؟ امروز در ادامه مباحث پیشرفت فردی می‌خوام برسیم به پنج کلید انگیزه که واقعاً کولاک می‌کنه، در حالی که ساده هستند، خیلی هم پیچیده به نظر میان. اما همیشه اگر که خودت بخوای و اجراش کنی، می‌تونی به اون انگیزه لازم برسی و دیگه نگی که حال و حوصله ندارم و ….

بی‌حوصلگی – مهتاب علیمرادی – روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی – مدیر مسئول انتشارات آوای موفقیت – نویسنده خودسازی و موفقیت – پیش به سوی زندگی بهتر

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی
روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی
مدیر مسئول و نویسنده خودسازی
پیش به‌سوی زندگی بهتر

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)
www.AMBook.ir
telegram.me/AMBook
instagram.com/Mahtab.Alimoradii

دانلود فایل تصویری:

User Rating: Be the first one !

درباره‌ی مهتاب علیمرادی

مهتاب علیمرادی
مهتاب علیمرادی، کارشناس ارشد روانشناسی، روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی. مدیر مسئول انتشارات آوای موفقیت با مجوز 10815. نویسنده خودسازی و موفقیت. مشاوره حضوری و غیرحضوری. شماره تماس: 66419061

همچنین ببینید

ماموریت زندگی – مهتاب علیمرادی

امروز اومدیم با مبحث ماموریت زندگی. ما همه‌مون وقتی به این دنیا میایم یک ماموریتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر تمایل دارید از آخرین مقالات، فایلهای صوتی و تصویری سرکار خانم مهتاب علیمرادی با اطلاع شوید،‌ کافیست اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

عضویت 
شماره همراه جهت اطلاع‌رسانی توسط سامانه پیامکی می‌باشد.
close-link