دو عامل بی‌انگیزگی با مهتاب علیمرادی – قسمت دوم

دو عامل بی‌انگیزگی قسمت دوم

یکی دیگر از عوامل بی‌انگیزگی که توی کتاب ۱۰۰ پیام انرژی‌زا میام تحلیل می‌کنیم و روش کار می‌کنیم، سریع جواب نگرفتن هستش. پس این مورد هم حتماً در دفتر خودسازیتون یادداشت بکیند. ببین ما خیلی کارها رو شروع می‌کنیم، به عنوان مثال، مثله رژیم غذایی، ولی می‌بینیم بعد یک ماه به جای اینکه وزن کم کرده باشیم،‌داریم وزن هم زیاد می‌کنیم. یا نویسندگی شروع می‌کنیم، ولی وسط کار به بیراهه می‌رویم. هر کاری که می‌خوایم انجام بدیم، می‌بینیم جواب نمی‌گیریم که هیچ، بدتر دچار اشکال هم می‌شیم. این میشه که سر در گم میشیم و بخاطر همین اون کار رو نیمه کاره رها می‌کنیم و …

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی
روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی
مدیر مسئول و نویسنده خودسازی
پیش به‌سوی زندگی بهتر

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)
www.AMBook.ir
telegram.me/AMBook
instagram.com/Mahtab.Alimoradii

دانلود فایل تصویری:

User Rating: Be the first one !

دو عامل بی‌انگیزگی با مهتاب علیمرادی

دو عامل بی‌انگیزگی – قسمت اول

در خصوص عوامل بی‌انگیزگی که ما در روز داریم خیلی‌ها این موارد رو مطرح می‌کنند که ما اصلاً حال و حوصله کار کردن نداریم و نمی‌دونیم اصلاً می‌خواهیم چیکار کنیم؟!؟!؟! در اینجا ما می‌خواهیم این عوامل بی‌انگیزگی رو با هم مرور کنیم. یکی از مواردی که امروز با شما درمیان می‌گذارم، هدف نداشتن است. بعضی‌وقتا ما سر درکم هستیم و اصلاً نمی‌دونیم، می‌تونیم بریم سرکار یا نه، کار داریم، یا اصلاً کارنداریم. ورزش بکینم یا نه؟!؟! ارتباطاتمون با دیگران چطور باشه؟! ما بایستی این موارد رو در دفتر خودسازیمون بنویسیم و بشینیم فکر کنیم،‌اولویت بندی کنیم و ببینیم هدف اصلی ما در این زمان چه چیزی هست، ….

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی
روانشناس و مشاوره خانواده و پیشرفت فردی
مدیر مسئول و نویسنده خودسازی
پیش به‌سوی زندگی بهتر

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)
www.AMBook.ir
telegram.me/AMBook
instagram.com/Mahtab.Alimoradii

دانلود فایل تصویری:

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

مدیریت زمان

به بخش پرسش و پاسخ‌های روانشناسی خوش آمدید. اگر شما هم سوالی دارید، می‌توانید آنرا در این بخش مطرح کنید و با طرح سوالات خود در بخش پرسش و پاسخ روانشناسی، جواب آنرا نیز در همین بخش توسط سرکار خانم مهتاب علیمرادی می‌توانید داشته باشید. سوال از شما، پاسخ از ما . آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی – کارشناس ارشد روانشناسی – روانشناس و مشاور خانواده و پیشرفت فردی

سوال:

مدیریت زمان – سلام پیروز باشید من خانه دارم ولی تحصیل کرده ام و می خوام بتونم زمانهایی رو به تحقیق و پژوهش و مطالعه بپردازم یه برنامه ریزی روزانه که ابعاد زندگی من رو پوشش بده می خام میتونید راهنماییم کنید؟

پاسخ:

پاسخ سرکار خانم مهتاب علیمرادی در خصوص مدیریت زمان – سوال بسیار خوبی رو مطرح کردی. متاسفانه این روزها ما خیلی از کارهایی رو که می‌خواهیم انجام بدیم، امروز و فردا می‌کنیم. حالا هم شما مشکلت این است که مطالعاتی رو که می‌خوای انجام بدی رو می‌خوای بدونی که به چه ترتیبی و با یک مدیریت زمان خوبی این کارها رو انجام بدی. ببین اگر شما مدیریت زمان رو بلد بشی، افزایش بهره‌وری داری و در کارت خیلی مرتب‌تر و سریعتر می‌تونی کارهاتو پیش ببری. اول از همه باید مشخص کنی که کارهای مهم‌ات چه چیزیه. اگر کار مهم تو مطالعات و پژوهش هست باید …

پرسش و پاسخ قبلی:

از کجا بفهمم منو واسه ازدواج می‌خواد؟

پرسش و پاسخ بعدی:

………

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی – کارشناس ارشد روانشناسی – روانشناس و مشاور خانواده و پبشرفت فردی

آوای موفقیت – مدیریت زمان – مهتاب علیمرادی – آوای موفقیت – مدیریت زمان – مهتاب علیمرادی

امتیاز شما به این پرسش و پاسخ:

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

از کجا بفهمم منو واسه ازدواج می‌خواد؟

درخصوص پاسخ به پرسشهای شما عزیزان، بخش پرسش و پاسخ روانشناسی را در سایت آوای موفقیت راه‌اندازی نموده‌ایم.

سوال:

سلام خسته نباشید. من یک دختر ۲۶ ساله هستم چند روزیه یه پسر که چن باری بیرون یعنی مغازه‌ی، خودش که مشتریش بودم بهم پی ام میده حرفاش سر شار از محبته. میگه خوشم اومده ازت اما من سرد جوابشو میدم. چون زیاد باورش ندارم چن تا متن خوندم که میگه پسری که قصدش جدی باشه اولش هدفشو یعنی قصدشو میگه بعدا وقت برای محبت زیاده. اما اون همین جوری ادامه میده و حرفی هم از ازدواج نمیزنه. نمیدونم همین جوری، بلده با یه دختر خانم حرف بزنه یا واقعا فقط قصدش سرگرمیه. چون اگه واقعا سرگرمی باشه باهاش ادامه نمیدم. لطف کنید بفرمایید آیا میتونید حدس بزنید این جور پسرها هدفشون فقط سرگرمیه یا بلد نیست حرفشو جدی بزنه و اگر این جوریه چطور حرف ازدواج رو پیش بکشم. ممنون میشم،یه کم راهنماییم کنید.

پاسخ:

سوال بسیار خوبی رو مطرح کردی، وقتی که وارد دوستی با افراد می‌شی، خوب از کجا بفهمیم که برای ازدواج است یا اینکه دوستی؟ ببین این رو تو باید اول از همه در نظر بگیری در هر رابطه‌ای که وارد می‌شی، اول از همه بایستی از قصد و هدف طرف مقابلت آگاه باشی. ببین اگر هر دو طرف با هم بخوان که ازدواج بکنن، اینجا مشخص هستش و بیشتر اوقات دخترها این دوستی‌های بلند مدت رو که واردش می‌شن، توی ذهنشون و هدفشون به این فکر می‌کنن. پس اول باید مشخص کنی، هدف این رابطه چه چیزیه و وقتی مطمئن شدی که هر دوی شما می‌خواهید که به زندگی مشترک برسید، اونوقت می‌تونی ……

شما هم اگر سوالی دارید،

می‌توانید سوال خود را از سرکار خانم مهتاب علیمرادی درهمین بخش پرسش و پاسخ روانشناسی بپرسید. و جواب آنرا نیز در همین سایت آوای موفقیت بگیرید.

امتیاز شما به این پرسش و پاسخ

User Rating: ۵ ( ۱ votes)

خودسازی – مهتاب علیمرادی

آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – خودسازی – روانشناس و مشاور

معرفی کتاب خودسازی (چگونه بهترین خودتان باشید) 

تا چه وقت می‌خواهید به دیگران اجازه دهید تا با نظرات جاهلانه و ناخوشایند خود، جلوی موفقیت شما را بگیرند؟ تا چه وقت می‌خواهید آرزوهایتان را به‌باد دهید؟ تا چه وقت می‌خواهید به‌خاطر حسرت‌هایتان اشک بریزید؟ تا کی می‌خواهید قول‌هایی که به خودتان داده‌اید، زیر پا بگذارید؟ ارزش شما بیشتر از این‌هاست. شما انسانی شکست خورده و ضعیف نیستید. شما فراتر از ترس‌ها و محدودیت‌هایتان می‌باشید. شما به این دنیا نیامده‌اید که فقط قسمتی از زمین را اِشغال کنید. شما اینجایید تا تغییراتی به‌وجود بیاورید. نگذارید هیچ‌کس و هیچ‌چیزی شما را تحت کنترل خود بگیرد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که اعتبار و ارزش خود را دوباره به‌دست بیاورید و به قول‌هایی که زیر پا گذاشته‌اید، عمل کنید.
و در آخر یادتان باشد:
برای اینکه شرایط را تغییر دهید، ابتدا باید خودتان تغییر کنید. در اینجا اگر می‌پرسید چطور؟ بهتر است کوله بارتان را جمع کنید و در این سفر خودسازی با من همراه باشید.
آیا آماده‌ی این سفر دلپذیر هستید؟

خودسازی

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول / نیروی اراده
تصمیم به تغییر بگیرید
مراحل تغییر رفتار
عزم‌تان را جزم کنید
اراده قوی

فصل دوم / گام‌های اولیه تغییر
به دنیای واقعیت وارد شوید
تأثیر احساسات درونی زندگی
سفر درونی داشته باشید
خانه تکانی ذهنی داشته باشید
خلاصی از کارهای ناتمام
شناسایی مسیر غلط
بهانه تراشی کردن
دید منفی
پرورش افکار مثبت
سرزنش کردن
پذیرفتن اشتباه
موضع حق به جانب گرفتن
کنار گذاشتن رفتارهای مخرب
ترک عادات بد
برنامه‌ریزی کنید

فصل سوم / تحقق هدف
تعیین هدف
چگونگی برنامه‌ریزی برای دستیابی به اهدافمان
چارچوب داشتن
نظم داشتن
رهایی از به‌تعویق انداختن کارها
دست به‌کار شدن
ثابت قدم باشید
اقدامات لازم در راستای تحقق اهدافتان

فصل چهارم / خلق لحظات شیرین
احساس خوب داشتن
ثبت وقایع خوب
روزهای فراموش نشدنی خلق کنید
الگو باشید

فصل پنجم / غلبه بر بی‌انگیزگی
هدف نداشتن
بی‌میلی
سریع جواب نگرفتن
خود را باور نداشتن
عدم تمرکز
بی‌حوصلگی
تعلل ورزیدن
ترس از شکست
از انجام کاری متنفر بودن
خود را با دیگران مقایسه کردن

فصل ششم / گام‌های نهایی در خودسازی
مسئولیت‌پذیر باشید
بر مشکلات غلبه کنید
تغییر در هر شرایطی امکان‌پذیر است
برای دیگران منبع انگیزه باشید
بی‌انگیزگی را از خود دور کنید

در بخشی از کتاب خودسازی می‌خوانیم:

هر روز صبح، به خودتان قول دهید که بهترین خودتان باشید. این قول، شما را از عادی زندگی کردن نجات می‌دهد و به شما قدرت انجام کارهای سخت و بزرگ را می‌دهد. شاید فکر کنید سخت‌کوشی و شبانه‌روز کار کردن بسیار سخت است، اما بهتر است بدانید تسلیم شدن و در جا زدن، به‌مراتب سخت‌تر خواهد بود.
وقتی می‌خواهید کاری را انجام دهید، به‌جای آیه‌ی یأس خواندن، به‌خودتان امید دهید و وجودتان را سرشار از انرژی مثبت کنید. در این‌صورت است که همچون عقاب اوج می‌گیرید.
با تکیه بر بدبختی‌ها و ناکامی‌ها، روحتان خسته و کسل شده و تمام درها به رویتان بسته می‌شود. برعکس، وقتی در زندگی شاد و سرزنده باشید، دنیا به رویتان می‌خندد و چشم‌هایتان به روی فرصت‌ها باز می‌شود. اگر به‌دنبال خواسته‌ی قلبی‌تان پیش روید، ابر و باد و مه خورشید و فلک همه دست به‌کار می‌شوند تا شما را به خواسته‌تان برسانند. پس، تسلیم نشوید و محکم به راه‌تان ادامه دهید.
تمام سفرها با اولین قدم شروع می‌شود. اگر شما یک عمر فکر کنید که: «اگر بروم یا نروم چه می‌شود»، سال‌ها پشت هم می‌آیند و می‌روند و شما در همان نقطه‌ی اول خواهید ماند. انتخاب با شماست که حرکت کنید یا فقط با خیالِ آرزوهایتان زندگی کنید.
بخواهید تا به شما داده شود. آیا به این جمله اعتقاد دارید؟ بهتر است به این جمله ایمان بیاورید. کائنات همان چیزهایی را به شما می‌دهد که خودتان، آن‌ها را طلب کرده‌اید. اگر خوب بخواهید، خوب می‌دهد و اگر بد بخواهید، بد می‌دهد.

کتابهای دیگر با موضوعات مرتبط:

کتاب خودآگاهی و مهارتهای زندگی

کتاب فرمول موفقیت

فایلهای تصویری در خصوص خودسازی:

۴ نکته خودسازی (۴)

۳ نکته خودسازی (۳)

۳ نکته خودسازی (۲)

۵ نکته خودسازی (۱)

کلمات کلیدی:

آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – خودسازی – روانشناس و مشاور – کتب موفقیت – کتابهای روانشناسی – آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – خودسازی – روانشناس و مشاور – آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – خودسازی – روانشناس و مشاور – آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – خودسازی – روانشناس و مشاور

امتیاز شما به این کتاب

User Rating: Be the first one !

سفر موفقیت – مهتاب علیمرادی

آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – سفر موفقیت – روانشناس و مشاور

معرفی کتاب سفر موفقیت

سفر موفقیت داستانی قدرتمند برای نسل امروزی است که به‌روشنی مسیر جستجوی انسان را برای دستیابی به اصل وجودی خویش روشن می‌سازد. این کتاب داستان الهام‌بخش زندگی پیرس ادواردز، میلیاردری میان‌سال و خودساخته است. او بالاترین مقام را در شرکت خود دارد، ولی از اصل وجودی خویش فرسنگ‌ها فاصله دارد.
او عقیده دارد کلید موفقیت «سخت کار کردن» است. اما در اعماق وجودش احساس می‌کند که در سفر زندگی‌اش دچار یأس و ناامیدی شده و بی‌اختیار مسیر اصلی زندگی‌اش را گم کرده است.
روزی همسر مهربان و یکی از بهترین دوستانش از او خواستند تا برای شناخت بهتر و پیدا کردن هدف زندگی‌اش راهی سفر شود.
در مدت دو هفته پیرس با افراد مهم و بانفوذی ملاقات می‌کند. مدیر ارشدی که خود روزی در دام این دوگانگی و سرگردانی افتاده بود. افسر بازنشته‌ی نیروی دریایی. مربی بسکتبال بااستعدادی که خود در جوانی زیر نظر جان وودن. مربی ‌بی‌نظیر بسکتبال بازی می‌کرد و یکی از پزشکان متعهد و تأثیرگذاری که در زمینه بیماری‌های خاص تحقیق می‌کرد.
در طول این سفر بزرگ، پیرس شور و هیجان واقعی زندگی‌اش را کشف می‌کند. او با دیدگاه تازه‌ای که به زندگی پیدا می‌کند در می‌یابد که موفقیت معنا و مفهومی دیگر دارد. بنابراین او با آغوشی باز پذیرای هرگونه تغییر و تحولی در درون خود می‌شود و ‌مسیر خوشبختی را در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود باز می‌کند.
کتاب “سفر موفقیت” تمرین‌هایی عملی و ثابت شده را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد تا مشکلات خود را به‌راحتی حل کنند و بهترین عملکرد را در زندگی‌شان داشته باشند. این کتاب سرشار از نکات آموزنده، روش‌هایی کاربردی و داستانی جذاب است که با به‌کار بستن آنها می‌توانید در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود تعادل ایجاد کنید و از آن نهایت لذت را ببرید. این کتاب شما را تشویق می‌کند تا در زندگی خود به دنبال اصل وجودی خویش بروید.

سفر موفقیت

فهرست مطالب

مقدمه
سخن نویسنده
سخن مترجم
فصل اول / با پیرس ادواردز آشنا شوید
فصل دوم / سفر آغاز می‌شود
فصل سوم / به خود ایمان بیاورید
فصل چهارم / کارهایتان را شجاعانه و صادقانه انجام دهید
فصل پنجم / دست به کارهای بزرگ بزنید
فصل ششم / از خود میراثی ماندگار برجای بگذارید
فصل هفتم / پایان سفر
تمریناتی برای تعیین مسیرتان در زندگی
روز پیروزی

در بخشی از کتاب سفر موفقیت می‌خوانیم:

پنج عامل مهم برای اینکه بتوانید به خودتان ایمان بیاورید
۱٫ واقعیت را بپذیرید: اینکه امروز بدانید چه کسی هستید، کلید رسیدن به شخصیتی است که در آینده می‌خواهید به آن دست یابید. ما در واقع هیچ‌گاه در زندگی شکست نمی‌خوریم؛ فقط همیشه نتیجه‌ی دلخواهمان را نمی‌گیریم. ببینید چه چیزی در زندگی برای‌تان از همه مهم‌تر است و در نهایت، به خود ایمان بیاورید.
۲٫ حقیقت را بگویید: پشیمانی از کارهایی که درگذشته انجام داده‌اید ممکن است باعث شود بترسید که آنها را به یاد بیاورید و در موردشان صحبت کنید. گرچه این عدم تمایل برای مواجهه با گذشته تنها درد انسان را زیاد می‌کند و باعث می‌شود احساس کنیم قربانی شده‌ایم. حقیقت را ببینید و در مورد تجاربتان در زندگی با یک دوست یا متخصص صحبت کنید.
۳٫ در واقعیت زندگی کنید: حتی اگر با تمام وجود خواستید به خود بقبولانید که تمام کارها و عقایدتان درست بوده است، باز هم مطمئن باشید می‌توانید تغییر کنید. با درد یا عصبانیت تصمیم به کاری نگیرید. بهترین راه به دست آوردن شأن و مقام قبلی‌تان، رفتار منطقی و محبت به خود است. خودتان را به دست خود به نابودی نکشایند.
۴٫ کارهایتان براساس حق و حقیقت باشد: به خودتان زمان بدهید تا تعادلتان را به دست آورید. با اعتماد به نفس و با تمام وجود اعتقاد داشته باشید که در اثر تغییر، قدرتمندتر می‌شوید. بدانید که این کار زمان می‌طلبد. پس این زمان را به خود بدهید.
۵٫ براساس حقایق برنامه‌ریزی کنید: انتظار نداشته باشید کلید را بزنید و بلافاصله زندگی‌تان عالی شود. عادات و افکار قدیمی اغلب برمی‌گردند. قوی باشید و با اعتماد به نفس در این فرآیند شرکت کنید تا در آینده بتوانید کاملاً تغییر کنید. مشخص کنید با این روش فکری از این پس چطور می‌خواهید زندگی کنید.
کاغذی بردارید و عقیده‌تان را در مورد شخصی که می‌خواهید باشید و زندگی دلخواه‌تان بنویسید. وقتی تکلیفتان مشخص شد، می‌توانید قدم‌های مطمئن‌تری به سمت شناخت اهداف و دستیابی به اعتماد به نفستان بردارید.

کتابهای دیگر از انتشارات آوای موفقیت:

کتاب خودآگاهی و مهارتهای زندگی

کتاب فرمول موفقیت

فایلهای تصویری در خصوص خودسازی:

۴ نکته خودسازی (۴)

۳ نکته خودسازی (۳)

۳ نکته خودسازی (۲)

۵ نکته خودسازی (۱)

کلمات کلیدی:

آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – سفر موفقیت – روانشناس و مشاور – کتب موفقیت – کتابهای روانشناسی – آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – خودسازی – روانشناس و مشاور – آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – خودسازی – روانشناس و مشاور – آوای موفقیت – مهتاب علیمرادی – خودسازی – روانشناس و مشاور

امتیاز شما به این کتاب


User Rating:
۵
( ۱ votes)ملاک‌های ازدواج موفق با مهتاب علیمرادی

این روزها آمار طلاق خیلی بالا رفته همینجوری هم می‌تونی به اطرافیانت نگاه کنی، یا اینه که طلاق می‌گیرن و جدا میشن، یا با هم زندگی می‌کن و طلاق عاطفی دارن. دلیل اصلیش این هست که اینا قبل از ازدواج یک مشاوره پیش از ازدواج رو نداشتند. یعنی خودشون اصلاً نمی‌دونستند که چه ملاک‌هایی رو باید اینها رعایت کنند که به این اتفاق منجر نشه!!

حالا من اینجا قصد دارم که بیام و یکسری از ملاک‌های مهم و اساسی رو مطرح کنم، شاید افراد بتونند با توجه به این نکات خیلی بهتر فکر کنند که انتخاب همسرشون مناسب هست برای ازدواج یا نه!!! یکی از اون ملاک‌های خیلی مهم در ازدواج …..

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی
روانشناس و مشاور
مدیر مسئول و نویسنده خودسازی
پیش به‌سوی زندگی بهتر

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)
www.AMBook.ir
telegram.me/AMBook
instagram.com/Mahtab.Alimoradii

دانلود فایل تصویری:


User Rating:
۵
( ۱ votes)۴ نکته خودسازی (۵)

۴ نکته مهم دیگر در مبحث خودسازی به عنوان قسمت پنجم با عناوین زیر توضیح داده می‌شود:

 • زندگی خوب: وقتی می‌تونی ادعا کنی که یک زندگی خوب داری که واقعاً خوشحالی و با تمام وجودت احساس خوب رو داری، در اینصورته که به تک تکه کارهایی که می کنی افتخار می‌کنی و …
 • پنج انگشت: پنج انگشت ما یکی نیست، همینطور که ممکنه اینو بارها شنید باشی، پس خودت رو با دیگران مقایسه نکن و ….
 • بارش فکری: اگر شکست خوردی و ناکامی رو تجربه کردی، بهتر است همین الان به جای اینکه زانوی غم بغل بگیری و گریه و زاری راه بیاندازی، تصمیم بگیری چه اقداماتی باید انجام بدی و …
 • قبول زندگی: این زندگی متعلق به خود تو هست، چه فقیر باشی، چه ثروتمند باشی، چه ازدواج کرده باشی یا ازدواج نکرده باشی، فرقی نداره هر زندگی داشته باشی باید بدونی که …

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی
روانشناس و مشاور
مدیر مسئول و نویسنده خودسازی
پیش به‌سوی زندگی بهتر

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)
www.AMBook.ir
telegram.me/AMBook
instagram.com/Mahtab.Alimoradii

دانلود فایل تصویری:


User Rating:
۵
( ۱ votes)۴ نکته خودسازی (۴)

۴ نکته مهم دیگر در مبحث خودسازی به عنوان قسمت چهارم با عناوین زیر توضیح داده می‌شود:

 • شادی: هممون در زندگی به دنبال یک زندگی شاد و آروم هستیم. اما چرا بعضیامون می‌رسیم و بعضیامون نه!!! بخاطر اینه که …
 • ذهن: ذهن درست مثا یه کامپیوتر عمل می‌کنه، هر برنامه‌ایی رو که بهش بدی همون رو بهت تقدیم می‌کنه. اگر بدبختی، شکست، فقر و فلاکت رو بهش بدی، همون رو بهت می‌ده و …
 • فرمان زندگی: فرمان زندگی فقط و فقط به دست خودته، با اعتماد به نفس کافی مقصدتو مشخص کن، اجازه نده کسی از گرد راه بیاد و فرمان زندگی رو از دستت خارج کنه، اگه اجازه بدی، یعنی …
 • زندگی ایده‌آل: برای داشتن یک زندگی ایده‌آل باید به معنای واقعی زندگی بکنی،تمام توانایی ها و استعدادهاتو شناسایی بکن، اینکه بی‌تفاوت باشی و …

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی
روانشناس و مشاور
مدیر مسئول و نویسنده خودسازی
پیش به‌سوی زندگی بهتر

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)
www.AMBook.ir
telegram.me/AMBook
instagram.com/Mahtab.Alimoradii

دانلود فایل تصویری:


User Rating:

Be the first one !۳ نکته خودسازی (۳)

۳ نکته مهم و ضروری دیگر در مبحث خودسازی به عنوان قسمت سوم با عناوین زیر توضیح داده می‌شود:

 • در لحظه حال زندگی کن: شاید تا الان زیاد شنیده باشی که در لحظه حال زندگی بکن، این جمله بسیار زیباست اما فقط تئوری نیست و …
 • تبدیل خوشبختی به عادت: خوشبختی رو تبدیل بکن به یکی از عادات روزانه خودت، متاسفانه در این روزها ما داریم بدبختی و ناکامی‌ها رو وارد زندگیمون می‌کنیم …..
 • تجسم و تصویرسازی: هممون می‌تونیم به فردی که دوست داریم تبدیل بشیم، فقط کافیه که بلد باشیم تصویرسازی بکنیم، یعنی بتونیم بهترین تصویر خودمون رو ببینیم …

آوای موفقیت با مهتاب علیمرادی
روانشناس و مشاور
مدیر مسئول و نویسنده خودسازی
پیش به‌سوی زندگی بهتر

۶۶۴۱۹۰۶۱(۰۲۱)
www.AMBook.ir
telegram.me/AMBook
instagram.com/Mahtab.Alimoradii

دانلود فایل تصویری:


User Rating:

Be the first one !اگر تمایل دارید از آخرین مقالات، فایلهای صوتی و تصویری سرکار خانم مهتاب علیمرادی با اطلاع شوید،‌ کافیست اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

عضویت 
شماره همراه جهت اطلاع‌رسانی توسط سامانه پیامکی می‌باشد.
close-link